Дата: від до Скинути

підвищення кваліфікації новообраних сільських, селищних, міських (міст районного значення) голів об’єднаних територіальних громад (ІІ етап)

5 квітня 2017 року Березівський сільський голова Надія Михайлівна Артеменко прийняла участь у заході щодо підвищенні кваліфікації новообраних сільських, селищних, міських (міст районного значення) голів об’єднаних територіальних громад (ІІ етап), організованому Сумською обласною радою.

10:47 06.04.2017

МИКОЛА КЛОЧКО: ГРОМАДИ СУМЩИНИ ВЖЕ СЬОГОДНІ ДЕМОНСТРУЮТЬ ПЛІДНУ РОБОТУ ТА ПОЗИТИВНІ ЗМІНИ

Голова облдержадміністрації здійснив робочу поїздку у Березівську та Шалигинську ОТГ, оглянув соціальні об’єкти громад, інфраструктуру та поспілкувався з місцевими жителями

09:57 06.04.2017

ПИТАННЯ ПРОВЕДЕННЯ ПРИЗОВУ ЗНАХОДИТЬСЯ НА ОСОБЛИВОМУ КОНТРОЛІ

За участю представників сільських, селищних рад, установ та організацій району, відповідальних за військовий облік проведений семінар щодо правильної організації та ведення військового обліку призовників і військовослужбовців в організаціях, установах району, органах місцевого самоврядування та організації оповіщення громадян призовного віку.

08:40 03.04.2017

Ювілейний  волейбольний жіночий турнір.

Ювілейний волейбольний жіночий турнір.

25 березня 2017 року в спортивній залі Шевченківського НВК відбувся 10-й ювілейний міжрайонний волейбольний турнір з нагоди Дня захисту прав жінок та миру. На святковому відкритті учасників змагань привітали староста села Олена Щебедько та в.о.диретора Шевченківського НВК Прокопенко Ганна.

09:03 30.03.2017

ЗМАГАЛИСЯ ЮНІ ВОЛЕЙБОЛІСТКИ

24 березня в спортивному залі  Первомайського НВК пройшли змагання з волейболу серед дівчат у залік спартакіади серед навчальних закладів Березівської сільської ради. У змаганнях взяли  участь команди Первомайського , Слоутського, Шевченківського та Березівського навчально – виховних комплексів.

09:14 28.03.2017

Державна реєстрація фактів народження та смерті осіб, які відбулися на тимчасово окупованій території України

Для отримання свідоцтва про народження дитини, яка народилася на ТОТ (АР Крим, м. Севастополь та окремі райони Луганської та Донецької областей), батькам, родичам, їхнім представникам або іншим законним представникам дитини необхідно подати заяву про факт народження особи на тимчасово окупованій території України, може бути подана батьками, родичами, їхніми представниками або іншими законними представниками дитини до будь-якого суду за межами такої території України незалежно від місця проживання заявника

10:49 27.03.2017

Вшанували пам'ять Олександра Левченка

17 березня виповнилось 5 років з дня створення відомим на Глухівщині громадським діячем та спортсменом Олександром Левченком Музею спортивної слави села Слоут.

18:55 23.03.2017