Центр надання адміністративних послуг

ГРАФІК РОБОТИ ВІДДІЛУ «ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ»  БЕРЕЗІВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Понеділок:  з 8.00 до 17.15

Вівторок:     з 8.00 до 17.15

Середа:        з 8.00 до 20.00

Четвер:        з 8.00 до 17.15

П’ятниця:    з 8.00 до 16.00

Субота:        вихідний

Неділя:       вихідний

Обідня перерва кожного працівника становить 1 годину та визначається індивідуальним графіком роботи.

Технічні перерви працівників становлять  15 хв.  два рази на день та визначається індивідуальним графіком роботи.

1. Рішення сесії про затвердження положення про відділ «Центр надання адміністративних послуг» Березівської  сільської ради

2. Рішення сесії про затвердження Переліку адміністративних послуг, інформаційних карток адміністративних послуг,  технологічних карток адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Березівської  сільської ради

Цифрова освіта: електронний підпис

Міністерством цифрової трансформації України підготовлений тематичний освітній серіал, що складається з 7 серій тривалістю 4-9 хвилин. Він навчає використовувати всі можливості е-підпису та отримувати дедалі більше послуг зі свого смартфона чи комп'ютера, зокрема, мова йде про наступне: що таке е-підпис та для чого він потрібен; у яких життєвих ситуаціях він може знадобитись; як з його допомогою підписувати документи; як авторизуватись на онлайн-платформах; як безпечно його зберігати. Пропонуємо переглнути відео за посиланням:

14:48 30.04.2021