КП "Господар 1"

Комунальне підприємство «Господар 1» засновано 14.01.2015 року. Основний вид діяльності – збирання безпечних відходів. На території Березівської сільської ради послуги з вивезення ТПВ надаються з 2017. Послугою поводження з відходами охоплені домогосподарства чотирьох сіл – Береза, Слоут, Шевченкове, Обложки, у яких укладено 600 договорів. Відсоток охоплення домогосподарств послугою з поводження з відходами по Березівській сільській раді складає 26%. Також підприємство обслуговує всі бюджетні організації та 11 підприємців. Вивезення відходів відповідно до угоди про міжмуніципальне співробітництво відбувається на удосконалений полігон по складуванню ТПВ у м. Глухів. В 2017 році у Березівській громаді запроваджено роздільне збирання сміття. За рахунок коштів DESPRO встановлено пункт накопичення ресурсоцінних відходів (скло, пластик, папір) у с. Слоут на загальною вартістю 135 тис. гривень. Зібрані відходи зберігаються в КП «Господар 1». У 2019 році підприємством уже було здано першу партію скла масою більше 2 тонн у пункт прийому вторсировини. Сьогодні КП «Господар 1» — колектив із 22 працівників на чолі із директором Єременко Федором Васильовичем. Крім того, на базі підприємства організовано місцеву пожежну команду. Вісім вогнеборців цілодобово несуть службу та, у разі потреби, першими виїжджають на допомогу у села громади.