Відділ соціального захисту населення

До 1,5 млн грн на власну справу

6 березня 2024 року Український ветеранський фонд Міністерства у справах ветеранів України розпочав прийом заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу "Варто розпочати власну справу".

14:35 14.03.2024

Про електронний кабінет особи з інвалідністю

Електронний розроблено на виконання постанови КМУ «Про затвердження Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні та інші засоби реабілітації, перелік таких засобів» , постанови КМУ «Про затвердження Положення про централізований банк даних з проблем інвалідності» (далі-ЦБІ). Електронний кабінет особи з інвалідністю забезпечує зручний оперативний спосіб подачі пакету документів для забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації (далі-ТЗР) онлайн.

15:27 18.01.2022

Ми проти насильства

До основних завдань Нацсоцслужби з питань запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі належить реалізація державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, зокрема формування в українському суспільстві нульової толерантності до насильства та посилення готовності протидіяти його проявам. Починаючи з 2001 року у період з 25 листопада до 10 грудня в Україні проводиться широка інформаційна кампанія „16 днів проти насильства”.

15:16 02.12.2021

Право громадян на своєчасність призначення та виплату державних соціальних допомог в умовах реформи системи соціального захисту населення

У зв’язку із реформою децентралізації змінилися підходи щодо реалізації мешканцями територіальних громад права на соціальний захист. З 01 липня 2021 року запроваджено єдиний механізм прийняття територіальними громадами від громадян всіх заяв та документів для призначення будь-яких соціальних допомог, пільг, субсидій компенсацій, тощо.

13:44 18.10.2021

30 липня Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми

Він був започаткований у 2013 році Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй з метою підвищення рівня поінформованості громадян стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми і привернення уваги до важкого становища жінок, чоловіків і дітей, які стали жертвами цього злочину, а також заохочення людей активно допомагати постраждалим і протидіяти торгівлі людьми.

13:30 29.07.2021

КОМПЕНСАЦІЇ ФІЗИЧНИМ ОСОБАМ, ЯКІ НАДАЮТЬ СОЦІАЛЬНІ ПОСЛУГИ З ДОГЛЯДУ НА НЕПРОФЕСІЙНІЙ ОСНОВІ

Відділ соціального захисту населення Березівської сільської ради повідомляє – 23 вересня 2020 року Кабінетом Міністрів України Постановою № 859 затверджено «Порядок подання та оформлення документів, призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі».

11:40 20.01.2021