«Розвиток громади - запорука успіху сільських територій»

Під такою назвою в с Слоут відбувся семінар із керівниками та членами громадських організацій, кооперативів, представниками Шосткинського і Ямпільського районів та інших активними громадянами.

Організували захід у рамках Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на  громаду - ІІІ». Координатори Проекту на Сумщині Тамара Харченко та Анатолій Молошний ознайомили присутніх із результатами реалізації спільних мікропроектів громад області з місцевими партнерами - владою та бізнесом. Яскравим прикладом співпраці задля вирішення проблем населення став досвід ГО «Слоутська». Так, завдяки самоорганізації громади було реалізовано ряд мікропроектів. А саме, два мікропроекти разом з Проектом «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»: Енергозберігаючі заходи у НВК с. Слоут (МРГ-2) (2012-2013рр.); «Покращення надання медичних послуг населенню с. Слоут. Придбання медичного обладнання» (2016 р.). Також  додатково самостійно втілено ініціативи: «Реконструкція водогону в с. Слоут (відновлення джерел водопостачання» (2012р.); «Придбання медичного обладнання для амбулаторії с. Слоут» (2013р.); реконструкція водогінної мережі» (реалізується з 2016 року разом з DESPRO).
По закінченню семінару відбулося урочисте відкриття амбулаторії загальної практики та сімейної медицини с. Слоут після ремонту.