Сумська область, Шосткинський район

Інформує Головне управління ДПС у Сумській області

Шановні громадяни продовжується одноразове добровільне декларування!!!

Глухівська ДПІ Головного управління ДПС у Сумській області повідомляє, що одноразова (спеціальна) добровільна декларація подається особисто декларантом через Електронний кабінет в електронній формі, з накладенням електронного цифрового підпису.

15:52 14.01.2022

ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ!

З 01.01.2022 року розпочався період декларування доходів та подання звітності за 2021 рік. Глухівська ДПІ звертає особливу уваги платників щодо правильності заповнення усіх реквізитів податкової звітності. Неправильне відображення обов'язкових реквізитів у звітності передбачає фінансову та адміністративну відповідальність. Зокрема багато питань виникає при поданні об'єднаної звітності з ЄСВ і ПДФО.

14:56 14.01.2022

ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ! ЗАСТОСУВННЯ ПРОГРАМНИХ РЕЄСТРАТОРІВ РОЗРАХУНКОВИХ ОПЕРАЦІЙ (ПРРО)

Глухівська ДПІ повідомляє, що з 01.01.2022 набрали чинності положення абзацу четвертого пункту 61 підрозділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України згідно з якими фізичні особи - підприємці, що перебувають на спрощеній системи оподаткування, а саме – платники єдиного податку ІІ - IV груп, зобов’язані застосовувати реєстратори розрахункових операцій (далі – РРО) та/або програмні реєстратори розрахункових операцій (далі – ПРРО) для здійсненні розрахункових операцій.

14:55 14.01.2022

Звертаємо Вашу увагу на правильність заповнення обов’язкових реквізитів звітності

З метою попередження безпідставних відмов у прийнятті звітності під час перевірки заповнення обов’язкових реквізитів відповідно до п. 49.8 ст. 49 Податкового кодексу України Глухівська ДПІ повідомляє наступне.

14:54 14.01.2022

Податкова амністія передбачає звільнення від кримінальної, адміністративної та фінансової відповідальності

Подача одноразової (спеціальної) добровільної декларації  (далі - Декларація) є правом, а не обов’язком фізичної особи. Декларант, який сплатив у повному обсязі суму збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування у встановлених порядку, строки та розмірі, а також виконав інші вимоги, передбачені законодавством звільняється від кримінальної, адміністративної та фінансової відповідальності. А саме до декларанта, не можуть:

15:58 12.01.2022

ЗАСТОСУВННЯ ПРОГРАМНИХ РЕЄСТРАТОРІВ РОЗРАХУНКОВИХ ОПЕРАЦІЙ (ПРРО)

Правові відносини у сфері застосування реєстраторів розрахункових операцій та/або програмних реєстраторів розрахункових операцій (ПРРО) регулюються Законом України від 06 липня 1995 № 265/95-ВР                           «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон № 265).

11:51 17.12.2021

Як користуватися Е-кабінетом

Головне управління ДПС у Сумській області нагадує, що завдяки сервісам розроблених податковою службою, суб’єкти господарювання можуть виконувати всі необхідні функції без безпосереднього звернення до контролюючого органу. Найактуальнішим електронним сервісом є «Електронний кабінет платника» – найбільш зручний та ефективний спосіб сформувати і подати звіти до ДПС, отримати корисну інформацію чи необхідну довідку. В період коронавірусу електронний формат взаємодії з контролюючими органами не лише економить час, а й убезпечить від загрози підхопити небезпечну хворобу.

11:50 17.12.2021

ПОДАННЯ ЗВІТНОСТІ!!!

Глухівська ДПІ Головного управління ДПС у Сумській області нагадує, що відповідно до ст. 49.3 Податкового кодексу України податкова декларація подається за вибором платника податків, якщо інше передбачено Податковим Кодексом, в один із таких способів:

11:49 17.12.2021