Інформує Шосткинський районний сектор №1 філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області

Начальник сектору

Контактні дані:

Омельченко Олена Іванівна

поштова адреса: вул. Спаська, 25, місто. Глухів, 41400

електронна скринька: sm13_probation@ukr.net

Графік роботи:

понеділок – четвер: 08:00 – 17:00

п’ятниця: 08:00 – 16:45

обідня перерва: 12:00 – 12:45

вихідний: субота, неділя

Завдання і функції уповноважених органів з питань з питань пробації визначені Законом України «Про пробацію», Кримінальним, Кримінальним процесуальним, Кримінально-виконавчим кодексами України та іншими законами України.

Пробація України - гуманне виконання покарань у суспільстві. Підсумки роботи за 2023 рік.

5 лютого 2024 року для працівників пробації особливий день – 9 років тому у нашій країні прийняли Закон «Про пробацію». Ця подія стала вирішальним кроком назустріч гуманізації системи виконання кримінальних покарань і взято курс на підвищення безпеки в суспільстві.

14:34 08.02.2024

Співпраця з громадою – безпека суспільства

Безпечне суспільство, у якому кожен її громадянин буде відчувати себе в безпеці, можливе лише при налагодженій співпраця між всіма органами та установами громади, при умові охоплення всіх сфер життєдіяльності в першу чергу осіб, які опинились у складних життєвих обставинах та стали на хибний шлях вчинивши правопорушення.

10:28 17.11.2023

Співпраця з метою соціалізації

10.10.2023 року, з метою ефективного виконання повноважень під час підготовки осіб до звільнення з місць позбавлення та обмеження волі, відбулась робоча зустріч завідувача відділення соціальної роботи комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Березівської сільської ради Матковської Катерини з начальником Шосткинського районного сектору №1 філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області Оленою Омельченко.

15:22 10.10.2023

Виховний захід до Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України

Волонтерська діяльність –  добровільна, безкорислива, соціально спрямована, неприбуткова діяльність, що здійснюється волонтерами та волонтерськими організаціями шляхом надання волонтерської допомоги.

10:10 25.08.2023

Про діяльність уповноважених органів з питань  пробації в умовах воєнного стану

В умовах воєнного стану уповноважені органи з питань пробації , як і багато інших організацій і установ країни, продовжують виконувати свої повноваження, пристосовуючись до нових викликів та реалій.

09:39 20.07.2023

В полі зору - особи, які повертаються з установ виконання покарань

13.06.2023 року відбулась робоча зустріч очільниці Шосткинського районного сектору №1 філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області Олени Омельченко з директоркою Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Березівської сільської ради Ларисою Рибалко.

16:33 15.06.2023

Пробація – альтернативний метод покарання. Результати роботи за 2021 рік.

Пробація України — можливості для змін!  Це слоган пробації України, який містить багатогранну філософію таких можливостей — від зміни правосвідомості та життя окремого правопорушника, зміни підходів до реабілітації правопорушників, прав жертв правопорушення та інтересів громади — до зміни суспільства і держави в цілому.

13:16 18.02.2022

Громада на захисті прав дітей

Щороку Шосткинський районний сектор №1 філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області направляє до Березівської сільської ради запити щодо визначення видів суспільно корисних робіт та переліку об’єктів, на яких порушники виконуватимуть такі роботи. 2022 рік  не став виключення, так 18 січня з дотриманням усіх карантинних вимог відбулася робоча зустріч начальника Шосткинського районного сектору №1 Олени Омельченко та секретаря Березівської сільської ради Галини Прилуцької, під час якої  були обговорені найбільш доцільні та безпечні види суспільно корисних робіт, на яких засуджені та правопорушники зможуть з користю для громади відбути свої покарання. Особливу увагу під час зустрічі було приділено визначенню підприємств, на яких порушники, що ухиляються від сплати аліментів, будуть відбувати стягнення у вигляді суспільно-корисних робіт, зароблені кошти яких в подальшому будуть перераховані на утримання їх дітей.

10:41 24.01.2022

5 грудня у всьому світі відзначають Міжнародний день волонтера

Повністю назва свята звучить так: Міжнародний день добровольців в ім’я економічного і соціального розвитку (International Volunteer Day for Economic and Social Development). Відзначати день добровольців, або волонтерів, запропонувала Генеральна Асамблея ООН в 1985 році.

13:23 03.12.2021