Інформує Шосткинський районний сектор №1 філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області

Начальник сектору

Контактні дані:

Омельченко Олена Іванівна

поштова адреса: вул. Спаська, 25, місто. Глухів, 41400

електронна скринька: sm13_probation@ukr.net

Графік роботи:

понеділок – четвер: 08:00 – 17:00

п’ятниця: 08:00 – 16:45

обідня перерва: 12:00 – 12:45

вихідний: субота, неділя

Завдання і функції уповноважених органів з питань з питань пробації визначені Законом України «Про пробацію», Кримінальним, Кримінальним процесуальним, Кримінально-виконавчим кодексами України та іншими законами України.

Щодо основних результатів діяльності філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області  та її структурних підрозділів за  перше півріччя 2024 року

Пробація — це альтернатива позбавленню волі, що передбачає відбування засудженими покарання в громаді без ізоляції від суспільства. Контроль за поведінкою та виконанням обов’язків такими засудженими здійснюють працівники пробації. Пробація – це не уникнення відповідальності правопорушника, як може здаватися на перший погляд. Навпаки, вона забезпечує баланс між покаранням, потребами засудженого та інтересами суспільства і дає свій позитивний результат, оскільки людина не відірвана від сім’ї та соціуму, тобто вона не втрачає ті соціальні зв’язки, які вона може втратити у неволі.

15:22 23.07.2024

Пробаційні програми - шлях до виправлення

У вівторок, 11 червня, з метою впровадження в практику більш активного застосування пробаційних програм начальником Шосткинського районного сектору №1 Оленою Омельченко проведено робочу зустріч з начальником Глухівського відділу Шосткинської окружної прокуратури Андрієм Андрієвським та прокурором Ольгою Ковальовою.

14:00 12.06.2024

Обговорили соціальну адаптацію

У середу, 20 березня  відбулась робоча зустріч персоналу Шосткинського районного сектору №1 філії ДУ «Центр пробації» в Сумській області з керівником КУ «Центру надання соціальних послуг» Березівської сільської ради Ларисою РИБАЛКО.

14:41 21.03.2024

Пробація України - гуманне виконання покарань у суспільстві. Підсумки роботи за 2023 рік.

5 лютого 2024 року для працівників пробації особливий день – 9 років тому у нашій країні прийняли Закон «Про пробацію». Ця подія стала вирішальним кроком назустріч гуманізації системи виконання кримінальних покарань і взято курс на підвищення безпеки в суспільстві.

14:34 08.02.2024

Співпраця з громадою – безпека суспільства

Безпечне суспільство, у якому кожен її громадянин буде відчувати себе в безпеці, можливе лише при налагодженій співпраця між всіма органами та установами громади, при умові охоплення всіх сфер життєдіяльності в першу чергу осіб, які опинились у складних життєвих обставинах та стали на хибний шлях вчинивши правопорушення.

10:28 17.11.2023

Співпраця з метою соціалізації

10.10.2023 року, з метою ефективного виконання повноважень під час підготовки осіб до звільнення з місць позбавлення та обмеження волі, відбулась робоча зустріч завідувача відділення соціальної роботи комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Березівської сільської ради Матковської Катерини з начальником Шосткинського районного сектору №1 філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області Оленою Омельченко.

15:22 10.10.2023

Виховний захід до Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України

Волонтерська діяльність –  добровільна, безкорислива, соціально спрямована, неприбуткова діяльність, що здійснюється волонтерами та волонтерськими організаціями шляхом надання волонтерської допомоги.

10:10 25.08.2023

Про діяльність уповноважених органів з питань  пробації в умовах воєнного стану

В умовах воєнного стану уповноважені органи з питань пробації , як і багато інших організацій і установ країни, продовжують виконувати свої повноваження, пристосовуючись до нових викликів та реалій.

09:39 20.07.2023

В полі зору - особи, які повертаються з установ виконання покарань

13.06.2023 року відбулась робоча зустріч очільниці Шосткинського районного сектору №1 філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області Олени Омельченко з директоркою Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Березівської сільської ради Ларисою Рибалко.

16:33 15.06.2023