Звіти про повторне відстеження

ЗВІТ про повторне відстеження результативності рішення Березівської сільської ради від 27.06.2018 року № 114 «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Березівської сільської ради на 2019 рік»

Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта - рішення сільської ради «Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за майно, що знаходиться в комунальній власності Березівської сільської об’єднаної територіальної громади»

ЗВІТ про проведення повторного відстеження результативності регуляторного акту – рішення Березівської сільської ради Глухівського району Сумської області «Про затвердження Порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі замовників будівництва у розвитку інфраструктури населених пунктів Березівської сільської об’єднаної територіальної громади».

ЗВІТ про повторне відстеження результативності проекту регуляторного акту- проекту рішення Березівської сільської ради «Про затвердження Положення про порядок списання, відчуження, безоплатної передачі майна, яке належить до комунальної власності Березівської сільської об’єднаної територіальної громади»

ЗВІТ про повторне відстеження результативності рішення Березівської сільської ради від 14.07.2016 року № 124 «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Березівської сільської ради»

ЗВІТ про повторне відстеження результативності рішення Березівської сільської ради від 14.07.2016 року №122 «Про встановлення плати за землю на території Березівської сільської ради»

ЗВІТ про повторне відстеження результативності рішення Березівської сільської ради від 14.07.2016 року №125 «Про встановлення транспортного податку на території Березівської сільської ради»