Сумська область, Шосткинський район

Інформує Фонд соціального страхування України

Глухівське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України

у Сумській області

вул. Героїв Крут, 10А, млухів, Сумська область, 41400

тел. (05444) 3-24-38

електронна адреса:  gluh.su@fssu.gov.ua

В.о. начальника відділення: Забара Лариса Олександрівна (моб. тел. 050-648-19-59)

Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області

пл. Троїцька, м. Суми, 540022

електронна адреса: su@fssu.gov.ua

Начальник  управління: Лаврик Віра Іванівна (м.т. 0973273133, робел. 67-11-01)

Заступник начальника управління - Мороз Світлана Іванівна (м.т. 0504072459, роб.тел. 67-11-04)

Заступник начальника управлінняЕмець Наталія Анатоліївна (м.т.0952576295)

Відповіді на поширені запитання щодо е-лікарняних

Уже з першого жовтня електронні лікарняні повністю замінять своїх паперових попередників. Упродовж наступних двох тижнів інформаційні системи, протоколи обміну даними і правила створення медичних висновків доопрацюють – аби врахувати помилки і нюанси, до яких виникали питання у лікарів, працівників і роботодавців під час тестового періоду.

09:12 17.09.2021

ВІДБУЛАСЯ  НАРАДА З ПРОБЛЕМНИХ ПИТАНЬ ВСТАНОВЛЕННЯ ТА РОЗСЛІДУВАННЯ ГОСТРИХ ПРОФЕСІЙНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ МЕДИЧНИХ ТА ІНШИХ ПРАЦІВНИКІВ

Як прискорити в області темпи встановлення та розслідування гострих професійних захворювань медичних та інших працівників, спричинених інфікуванням COVID-19 при виконанні професійних обов’язків? Цю актуальну тему було розглянуто на розширеній нараді, яка відбулася під головуванням начальника управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області Віри Лаврик.

09:36 15.06.2021

ПЕРЕХІД НА ЕЛЕКТРОННІ ЛИСТКИ НЕПРАЦЕЗДАТНОСТІ: ЯКІ ЗМІНИ ОЧІКУЮТЬСЯ ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ ТА РОБОТОДАВЦІВ

В Україні розпочинається перехід закладів охорони здоров’я на створення електронних медичних висновків замість видачі паперових листків непрацездатності. Для застрахованих осіб, тобто працюючих, програмні засоби автоматично формуватимуть на їх підставі е-лікарняний. Такий електронний листок непрацездатності не потребує дублювання на бланку та наділений повним переліком функцій паперової версії.

09:07 12.06.2021

У своїй роботі враховуємо індивідуальні потреби кожного потерпілого

Одним із важливих напрямів діяльності Фонду соціального страхування України та його робочих органів є реалізація державної політики у сферах соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності та надання соціальних послуг відповідно до статті 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» № 1105.

11:47 02.06.2021