Інформує Фонд соціального страхування України

У своїй роботі враховуємо індивідуальні потреби кожного потерпілого

Одним із важливих напрямів діяльності Фонду соціального страхування України та його робочих органів є реалізація державної політики у сферах соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності та надання соціальних послуг відповідно до статті 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» № 1105.

11:47 02.06.2021

Кількість оплачуваних Фондом лікарняних зросла на 29,6% за підсумками січня-квітня

Фонд соціального страхування України продовжує фіксувати значне зростання кількості листків непрацездатності, що надаються на оплату до ФССУ. За перші чотири місяці 2021 року кількість прийнятих на оплату лікарняних листків зросла на 29,6 %, потреба у видатках за ними – на 60,3 %. Так, у січні-квітні Фонд прийняв на фінансування 1 мільйон 642 тисячі 355 листків непрацездатності на загальну суму понад 5,7 мільярда гривень.

16:45 28.05.2021

Реабілітацію за кошти ФССУ, зокрема після ускладнень COVID-19, пройшли 2 138 застрахованих осіб

За підсумками І кварталу 2021 року за кошти Фонду соціального страхування України медичною реабілітацією на базі санаторно-курортних закладів було забезпечено 2 138 застрахованих осіб і їх дітей.

17:01 05.05.2021

До Дня охорони праці

Праця – це частина нашого життя. В офісі та на виробництві, у будь-якій сфері ми прагнемо до того, щоб працювати було безпечно.

08:49 28.04.2021