До Дня охорони праці

Дата: 28.04.2021 08:49

Праця – це частина нашого життя. В офісі та на виробництві, у будь-якій сфері ми прагнемо до того, щоб працювати було безпечно.

І кожен із нас, повинен замислитись, наскільки відповідальним має бути той, хто щодня виходить на роботу. Особливо представники тих виробничих галузей, які щохвилини перебувають в епіцентрі складних ситуацій - медики, рятувальники, фахівці, що забезпечують правопорядок і спокій. Сьогодні ми як ніколи розуміємо, що життя і здоров’я найманих працівників напряму залежить від ставлення роботодавців до своїх кадрів, до них особисто та їх сімей.

Другий рік поспіль нам усім доводиться переживати складний час. Весь світ охопила коронавірусна інфекція. Ситуація, що склалась, закликає нас усвідомити важливість попереджувальних та профілактичних заходів щодо безпеки і здоров’я працівників, до дієвого та дисциплінованого дотримання всіх належних вимог.

Щира подяка нашим лікарям та працівникам медичної галузі, які борються з небезпечним вірусом.

Бажаю усім Вам міцного здоров’я, сил, розуміння та витримки, успіхів у роботі, безпеки на кожному робочому місці, добробуту та злагоди в кожній родині, життєвої енергії і наснаги до праці.

Бережімо себе, свою родину і всіх, хто поруч!