Громадська організація "Слоутська"

Про нас

Громадська організація «Слоутська» бере активну участь у суспільному житті територіальної громади, об’єднує думки і прагнення населення та реалізовує найважливіші для громади проекти.

Вона була створена мешканцями села Слоут 4 листопада 2011 року. Відправним пунктом активної діяльності організації стало сприяння у вирішенні в селі проблеми з питною водою, коли до збору коштів на ремонт недіючої водонапірної вежі долучилася вся громада.

Наша місія – будувати відповідальне громадянське суспільство, представники якого є активними учасниками управління справами своєї громади, сприяти позитивним змінам у соціальному, економічному та екологічному розвитку ОТГ.

Завдання організації:

1. сприяти розвитку громадських ініціатив з метою самоорганізації населення для вирішення актуальних проблем громади;
  2. вивчати та аналізувати соціально-економічне становище громади та визначати пріоритети потреб жителів;
  3. розробляти та реалізовувати проекти, що спрямовані на соціально-економічний розвиток громади;
  4. співпрацювати з державними та іноземними органами і установами, підприємствами, суб’єктами підприємницької діяльності, політичними партіями, засобами масової інформації.

Ключові цінності:

• ініціативність;
  • відкритість;
  • співпраця;
  • розвиток;
  • послідовність.

Цільова аудиторія організації:

мешканці Березівської об’єднаної територіальної громади різного віку, вчителі, журналісти, представники бізнесу, інших ГО, органів місцевого самоврядування та державної влади.

Керівні органи ГО:

Найвищим керівним органом організації є загальні збори членів Організації. Керівні особи – голова правління та його заступники. З перших днів і до сьогодні очолює ГО «Слоутська» Іван Петрович Кравченко. Наразі активними членами організації є 84 жителі села.

Основні досягнення:

1. 2011 рік: реалізація проекту по збору коштів на ремонт недіючої водонапірної башти;
  2.   2012-2013 р.р. проект «Енергозберігаючі заходи в НВК с. Слоут» - за підтримки спільного проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – II» підвищено температурний режим в класних кімнатах завдяки заміні 50 старих дерев’яних вікон на нові енергозберігаючі.

3. 2013 рік: втілено проект «Придбаннямедичного обладнання для амбулаторії с.Слоут» за кошти громади с. Слоут.
  4. 2016 рік: за підтримки спільного проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – III» та Березівської сільської ради реалізовано проект «Покращення надання медичних послуг в амбулаторії загальної практики сімейної медицини села Слоут шляхом придбання медичного обладнання».

Якщо Ви поділяєте наші цілі, ми будемо раді співпрацювати з Вами:

Співпрацюйте з нами!

Допомагайте нам!

Тільки разом можна досягти бажаних результатів!

E-mail: ngosloutska@gmail.com