Інформативно і конструктивно

Представники громадської організації «Слоутська» активно підтримують реформу місцевого самоврядування.

У 2017 році ГО «Слоутська» успішно долучилися до міжнародного проекту «ПУЛЬС» («Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні»), що впроваджує Асоціація міст України в партнерстві з IREX/Україна за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Об’єднавши зусилля з місцевою сільською філією бібліотеки, члени ГО «Слоутська» пройшли конкурсний відбір до закордонного проекту і отримали підтримку для організації та проведення інформативних заходів щодо реформи децентралізації. В рамках проекту активісти організували у Слоуті кіноклуб ««Реформа – шлях до якісних змін у житті». Під час якого присутні у цікавій та доступній формі отримали необхідну інформацію про реформу місцевого самоврядування та переконалися, що, дійсно, зміни на краще є, хоча і даються вони нелегко. Про різні аспекти децентралізації та їх особливості говорили під час заходу «Інформаційний ярмарок: реформа в дії» у Березі. Розповідали про позитивні зміни після об’єднання в громаду й закликали бути активними і долучатись до процесів децентралізації мешканців та гостей Слоута, провівшо вуличний консультпункт під час свята з нагоди Дня села. Також під час кожного заходу громадяни отримували корисні інформативні матеріали про децентралізацію. До речі. можна з упевненістю говорити, що складна робота активістів уже приносить позитивні результати. Адже під час заходів учасники демонструють доволі високий рівень обізнаності у питаннях децентралізації і змін, до яких вона призводить.