Сумська область, Шосткинський район

Оголошення про проведення конкурсного відбору проектів суб’єктів малого підприємництва

До уваги суб’єктів малого підприємництва!

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсного відбору проектів суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів бюджету об’єднаної територіальної громади часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських  установах

В рамках реалізації заходів Програми розвитку малого та середнього підприємництва Березівської сільської ради Глухівського району Сумської області на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням двадцять другої сесії Березівської сільської ради сьомого скликання від 20 жовтня 2017 року (зі змінами) оголошується конкурсний відбір проектів суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів бюджету сільської територіальної громади часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах.

Для участі у конкурсі суб’єкту малого підприємництва необхідно в термін з 15 вересня до 15 жовтня 2021 року включно подати в комунальну установу «Сумський обласний Фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради (40030, м. Суми, вул. Кооперативна, 3, телефон (0542) 65 91 17, e-mail: fondsumy@gmail.com) документи, передбачені Правилами надання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими суб’єктами малого підприємництва у державних банківських установах Програми розвитку малого та середнього підприємництва Березівської сільської ради Глухівського району Сумської області на 2017-2021 роки.

Засідання місцевої конкурсної комісії з оцінки та проведення конкурсного відбору проектів суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів бюджету об’єднаної територіальної громади часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах відбудеться о 13.00 годині 27 жовтня 2021 року за адресою: м. Глухів, вул. Спаська, 32, зал засідань, 2 поверх.