Програма економічного і соціального розвитку Березівської сільської ради на 2018 рік (повна версія знаходиться в розділі "Архів документів")

БЕРЕЗІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГЛУХІВСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ П`ЯТА СЕСІЯ

Р І Ш Е Н Н Я

25.01.2018                                       Береза                                                            № 10

Про Програму  економічного і соціального розвитку  Березівської сільської ради на 2018 рік

Розглянувши пропозиції виконавчого комітету Березівської сільської  ради про Програму економічного і соціального розвитку Березівської сільської ради на 2018 рік, відповідно до Закону України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.2003 № 621 «Про розроблення прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку та складання проекту державного бюджету», керуючись пунктом 22 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму економічного і соціального розвитку Березівської сільської ради на 2018 рік.

2. Виконавчому комітету сільської ради здійснити організаційно-практичні заходи для забезпечення виконання заходів щодо реалізації Програми економічного і соціального  розвитку Березівської сільської ради на 2018 рік з метою виконання пріоритетних напрямків соціально-економічного розвитку Березівської об’єднаної територіальної громади.

3. Виконавчому комітету сільської ради, суб’єктам господарювання щокварталу інформувати управління фінансів та економічного розвитку Березівської сільської ради у визначені ним терміни про виконання галузевих пріоритетних напрямів розвитку громади та заходів щодо реалізації Програми економічного і соціального  розвитку Березівської сільської на 2018 рік.

4. Організацію виконання даного рішення покласти на секретаря сільської ради та заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.

Сільський голова                                                                            Н.М.Артеменко