Інформація про діяльність Поліцейського офіцера громади

Забезпечення потреб дітей - на постійному контролі

У зв'язку з війною, яка триває вже майже рік, багато громадян опинились у складному становищі і потребують додаткової уваги. Поліцейський офіцер громади не лишається осторонь проблем населення і завжди готовий допомогти, тим, хто цього потребує.

15:58 22.02.2023

Найкраща профілактика - проінформованість

Безпека кожного з нас залежить від нас самих, від наших знань, умінь і обережності. Тому дуже важливо систематично проводити роботу з громадянами по ознайомленню з правилами безпеки життєдіяльності та діями на випадок виникнення надзвичайних ситуацій.

15:17 20.02.2023

У Березівському НВК запрацював клас безпеки

Нагадаємо, що нещодавно в межах реалізації всеукраїнського проєкту Міністерства освіти і науки України, ухваленого розпорядженням Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до плану основних заходів цивільного захисту на 2022 рік» між  Сумською обласною поліцією та Березівською сільською радою було підписано відповідний Меморандум про партнерство.

17:05 18.02.2023

Щасливе дитинство – в пріоритеті

Контроль за родинами СЖО та станом дітей, які в них виховуються - один із пріоритетних напрямків роботи поліцейського офіцера громади. Такі сім'ї знаходяться в зоні постійної уваги. Наше завдання – зробити все, аби діти були в безпеці, росли в нормальних умовах та отримували належне виховання.

10:04 03.02.2023

Боротьба з наркотиками

Поліцейський офіцер Березівської громади в ході санкціонованого обшуку одного з домогосподарств с. Іващенкове виявив згорток вагою приблизно 50 грамів із зеленою речовиною зовні схожою на марихуану та саморобний пристрій для її вживання. Предмети та речовини невідомого походження вилучені та направлені на експертизу, а відносно правопорушників відкриті кримінальні провадження за ч. 1 ст. 309 ККУ (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту).

12:18 02.02.2023

Правоохоронці протидіють незаконній порубці лісу

Нещодавно за зверненням уважних місцевих жителів с. Землянка «на гарячому» викрили «чорних» лісорубів. Троє чоловіків без відповідних дозвільних документів за допомогою бензопили вирізали дерева на території колишнього саду та складали її до транспортного засобу. Але завершити злочин їм не вдалося. На місце було викликано слідчо-опертивну групу, яка задокументувала правопорушення. Деревина, знаряддя здійснення злочину та транспортний засіб вилучено. Поліцією відкрито кримінальне провадження за ознаками ч.3 ст. 15 та ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України. Тривають подальші перевірки.

11:19 02.02.2023