Правоохоронці протидіють незаконній порубці лісу

Дата: 02.02.2023 11:19

Нещодавно за зверненням уважних місцевих жителів с. Землянка «на гарячому» викрили «чорних» лісорубів. Троє чоловіків без відповідних дозвільних документів за допомогою бензопили вирізали дерева на території колишнього саду та складали її до транспортного засобу. Але завершити злочин їм не вдалося. На місце було викликано слідчо-опертивну групу, яка задокументувала правопорушення. Деревина, знаряддя здійснення злочину та транспортний засіб вилучено. Поліцією відкрито кримінальне провадження за ознаками ч.3 ст. 15 та ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України. Тривають подальші перевірки.

Нагадуємо, що за вирубку навіть кількох дерев передбачена кримінальна відповідальність, а максимальне покарання згідно зі ст. 246 Кримінального кодексу України становить до 7 років позбавлення волі.