Звіт про проведену роботу

Статтею 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» передбачено, що до відання виконавчих органів об’єднаних територіальних громад належать здійснення на відповідних територіях контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення у порядку, встановленому законодавством та накладення штрафів за порушення законодавства про працю та зайнятість населення.

26 квітня 2017 року Кабінетом Міністрів України прийнято Постанову № 295 «Деякі питання реалізації статті 259 Кодексу законів про працю України та статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», якою затверджено Порядок здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю.

Державний контроль за додержанням законодавства про працю здійснюється у формі проведення інспекційних відвідувань та невиїзних інспектувань інспекторами праці.

Протягом 2017- 2018 років інспектором праці проведено об’їзд території об’єднаної територіальної громади з метою інформування суб’єктів господарювання щодо порядку проведення контролю за додержанням законодавства про працю.

Протягом 2018 року інспектором праці Березівської сільської ради проведено 8 відвідувань роботодавців з метою інформування їх про найбільш ефективні способи дотримання законодавства про працю, моніторингу стану його дотримання в частині належного оформлення трудових відносин.

В липні 2018 року проведено інспекційне відвідування суб’єкта господарювання з питання додержання законодавства про працю в частині оформлення трудових відносин. В результаті проведеної перевірки на суб’єкта господарювання накладено штраф у розмірі 3723,00 грн.

За довідками та роз’ясненнями стосовно додержання законодавства про працю звертатись за телефоном 05444 2 22 04 або за адресою: м. Глухів, вул. Спаська, буд.32, кабінет №8.