Інформує Глухівське бюро правової допомоги

Загальні правила реструктуризації заборгованості з квартирної плати, плати за житлово-комунальні послуги, спожиті газ та електроенергію

Згідно норм Закону України «Про реструктуризацію заборгованості з квартирної плати, плати за житлово-комунальні послуги, спожиті газ та електроенергію», заборгованість з квартирної плати та плати за комунальні послуги наймачів жилих приміщень та власників жилих будинків або квартир реструктуризується на термін до 60 місяців залежно від суми боргу та рівня доходів громадян на дату реструктуризації. Слід зазначити, що Закон є нормативно-правовим актом, що має вищу юридичну силу. Інші нормативні акти приймаються на основі, у відповідності та на виконання Закону.

14:58 23.02.2024

Реструктуризація заборгованості за спожитий газ

Відносини між газопостачальними організаціями та споживачами природного газу регулюються Правилами постачання природного газу, затвердженими постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) від 30 вересня 2015 року № 2496 та Постановою НКРЕКП від 30 вересня 2015 року № 2500 "Про затвердження Типового договору постачання газу побутовим споживачам".

13:52 23.02.2024

Встановлення факту грошового забезпечення військовослужбовця

Частиною другою статті 315 Цивільного процесуального кодексу України (далі – ЦПК України) передбачено, що у судовому порядку можуть бути встановлені факти, від яких залежить виникнення, зміна або припинення особистих чи майнових прав фізичних осіб, якщо законом не визначеного іншого порядку їх встановлення.

11:56 23.02.2024

Особливості повторного отримання актових записів цивільного стану

Статтею 49 Цивільного кодексу України та статтями 2 та 3 Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану» визначено, що актом цивільного являється події та дії, які нерозривно пов'язані з фізичною особою і започатковують, змінюють, доповнюють або припиняють її можливість бути суб'єктом цивільних прав та обов'язків.

10:00 22.02.2024

Обережно: шахраї!

Шахраї, крім стандартних телефонних дзвінків від імені працівників банків, можуть використовувати різні технології, аби бути більш переконливими.

16:18 19.09.2023

Отримати компенсацію за пошкоджене житло Українці можуть не тільки від своєї держави

Генеральна асамблея Організації Об’єднаних Націй закликала притягнути Росію до відповідальності за порушення міжнародного права через вторгнення в Україну, включно з виплатою репарацій.

16:21 29.03.2023