Сумська область, Шосткинський район

23 Грудня, 2020 р., 09:38
Березівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

06 Листопада, 2020 р., 11:38
06 листопада 2020 року оголошено конкурс на заміщення вакантної посади адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг» Березівської сільської ради

28 Грудня, 2019 р., 11:43
30 грудня 2019 року оголошено конкурс на заміщення вакантної посади адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг» Березівської сільської ради

13 Листопада, 2019 р., 11:46
Управління житлово-комунального господарства та земельних відносин Березівської сільської ради Глухівського району Сумської області оголошує про намір передати в оренду нежитлову одноповерхову окремо розташовану будівлю площею  218 м²  по вул. Нова, 8а, с. Іващенкове, Глухівського району Сумської області. Управління житлово-комунального господарства та земельних відносин Березівської сільської ради Глухівського району Сумської області оголошує про намір передати в оренду нежитлову одноповерхову окремо розташовану будівлю площею  218 м²  по вул. Нова, 8а, с. Іващенкове, Глухівського району Сумської області.

01 Жовтня, 2019 р., 11:51
Березівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу правового забезпечення Березівської сільської ради

26 Вересня, 2019 р., 10:09
Управління житлово-комунального господарства та земельних відносин Березівської сільської ради Глухівського району Сумської області оголошує про намір передати в оренду:

08 Травня, 2019 р., 10:57
Березівська сільська рада Глухівського району Сумської області оголошує про намір передати в оренду нежитлову одноповерхову окремо розташовану будівлю колишнього ФАПу загальною площею 48,7 м² (далі –Об’єкт) за адресою: вул.Коцеби,83а, с.Обложки Глухівського району Сумської області.

24 Вересня, 2018 р., 09:58
Березівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста-юрисконсульта Березівської сільської ради