Оголошення

Увага! "Гаряча лінія" управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області

В Управлінні Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області діє телефонна «гаряча лінія» за номером (0542) 22-15-43, на яку громадяни можуть звертатися зі скаргами, заявами чи пропозиціями з питань можливих порушень чинного законодавства при витрачанні бюджетних коштів, використанні державного чи комунального майна підприємствами, установами та організаціями.

14:44 21.02.2024

Оголошення

Управління житлово-комунального господарства та земельних відносин Березівської сільської ради повідомляє про початок роботи над проектом місцевого плану управління відходами Березівської сільської територіальної громади.

14:52 25.09.2023

Увага! Оголошення про тестування місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення

У п’ятницю, 9 червня 2023 року з 10:00 до 11:00 у селах Береза та Слоут проведуть тестування місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення. Під час випробування можуть лунати сигнал повітряної тривоги та голосові сповіщення. Просимо зберігати спокій під час звучання сигналів цивільного захисту та повідомити про проведення вказаного заходу рідних, близьких та знайомих!

10:20 07.06.2023

ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД

18 квітня 2023 року оголошено конкурс на заміщення вакантних посад  начальника відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства управління житлово-комунального господарства та земельних відносин, головного  спеціаліста відділу організаційно-кадрової роботи та зв’язків з громадськістю, головного спеціаліста відділу культури та туризму, головного спеціаліста відділу соціального захисту населення Березівської сільської ради.

10:37 18.04.2023

ГАРЯЧА ЛІНІЯ" ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ

В Управлінні Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області діє телефонна "гаряча лінія" за номером (0542) 68 70 32, на яку громадяни можуть звертатися зі скаргами, заявами чи пропозиціями. Також прийом звернень здійснюється за номерами телефонної "гарячої лінії":

14:02 02.02.2022