Організація надання послуг із соціальної підтримки населення у Березівській громаді

На виконання наказу Мінсоцполітики від 21.06.2016 №1030 «Про деякі питання діяльності об’єднаної територіальної громади щодо виконання послуг із соціальної підтримки населенню» у структурі Березівської сільської ради створено відділ соціального захисту населення.
Відповідно до покладених завдань, працівники відділу, за принципом «єдиного вікна», здійснюють організацію безпосереднього прийому громадян (жителів громади); прийом та опрацювання документів з метою визначення права на державну соціальну допомогу, компенсації, грошові виплати, соціальні послуги, пільги, направлення на реабілітацію осіб з інвалідністю, у тому числі дітей з інвалідністю та дітей віком до 2 років (включно), які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності (далі соціальна підтримка), згідно з Орієнтовним переліком послуг із соціальної підтримки населення, що надаються структурним підрозділом районної державної адміністрації; надання консультацій з питань застосування законодавства щодо призначення пенсій, страхових виплат, соціальної допомоги, житлових субсидій, надання пільг, компенсацій за догляд (соціальних послуг), грошових виплат волонтерам, санаторно-курортного лікування, компенсаційних виплат за санаторно-курортне лікування та відшкодування вартості проїзду деяким пільговим категоріям громадян, оздоровлення та відпочинку дітей, отримання засобів реабілітації, захисту прав дитини, опіки та піклування над повнолітніми недієздатними особами та особами, цивільна дієздатність яких обмежена, надання соціальних і реабілітаційних послуг, встановлення статусу особи, з інших питань, пов’язаних із наданням соціальної підтримки населенню.
З Орієнтовним переліком послуг, які надаються у сфері соціального захисту, можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Мінсоцполітики за посиланням http://www.mps.gov.ua/news/10160.html.
Для доступності соціальних послуг жителям громади, згідно рішення виконавчого комітету Березівської сільської ради від 25.09.2017 №115 «Про організацію робочих місць працівників відділу соціального захисту населення Березівської сільської ради» організовано віддалені робочі місця за  наступним розподілом:
1. Вірьовка Оксана Володимирівна здійснює прийом жителів сіл Слоут та Долина в адміністративному приміщенні сільської ради за адресою: вул.Шкільна,18, с.Слоут Глухівського району.
2. Гончаренко Ірина Геннадіївна здійснює прийом жителів села Обложки в адміністративному приміщенні сільської ради за адресою: вул.Кацеби,59, с.Обложки Глухівського району.
3. Матяш Світлана Петрівна здійснює прийом жителів сіл: Первомайське, Жалківщина, Масензівка, Перше Травня, Нарбутівка, Есмань, Горіле, Клочківка, Отрадне, Попівщина, в адміністративному приміщенні сільської ради за адресою: вул.Братів Нарбутів, 70А, с.Первомайське Глухівського району.
4. Мерзляк Тамара Олександрівна здійснює прийом жителів сіл: Шевченкове, Землянка, Гута, Кушкіне, в адміністративному приміщенні сільської ради за адресою: вул. Туманського,76, с.Шевченкове Глухівського району.
5. Сікеріна Тетяна Михайлівна здійснює прийом жителів сіл: Береза, Іващенкове, Кривенкове, Шакутівщина, в адміністративному приміщенні сільської ради за адресою: вул.Довженка,2, с.Береза Глухівського району.
Зазначені працівники працюють в режимі фронт-офісу і здійснюють прийом громадян з понеділка по четвер з 8 год. до 17 год., в п’ятницю - з 8 год. до 16 год.
Громадяни, які зареєстровані/проживають на території Березівської сільської ради з питань соціальної підтримки (призначення допомог, субсидій тощо) звертаються особисто до працівника відділу за місцем проживання.
У зв’язку з організацією прийому громадян відділом соціального захисту населення Березівської сільської ради, починаючи з 1 листопада поточного року безпосередній  прийом жителів громади управлінням соціального захисту населення Глухівської райдержадміністрації припиняється.
Прийом громадян фахівцями Глухівського міськрайцентру зайнятості та спеціалістами Глухівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області на території Березівської сільської ради здійснюється згідно затверджених графіків у адміністративних приміщеннях сільської ради з 9 год. до 12год.:
с.Береза – перша п’ятниця місяця;
с.Слоут – друга п’ятниця місяця;
с.Первомайське – третя п’ятниця місяця;
с.Шевченкове – четверта п’ятниця місяця.
За додатковою інформацією звертайтеся до працівників відділу соціального захисту населення Березівської сільської ради за місцем проживання.

Начальник відділу соціального захисту населення Березівської сільської ради Людмила Ковальчук