Енергоефетивність в нашій громаді

Питання енергоефективності в наш час стає особливо актуальним для країн світу. Не менш важливе воно і для нашої держави. Адже, енергоефективність та енергозбереження для України – це в першу чергу питання енергетичної незалежності та безпеки держави. Ситуація зараз така, що Україна є однією з найменш енергоефективних країн в Європі. Зокрема, лише у житловому секторі середнє споживання енергії в 2-3 рази вище аніж у країнах Європейського Союзу.
А для нас, жителівБерезівської громади, успішне вирішення питань енергоефективності – це перспектива економії коштів, які витрачаються на енергоносії та можливість їх спрямування на вирішення інших проблем та розбудову інфраструктури і заходи з благоустрою.
В нашій громаді питання енергозбереження є одними з пріоритетів соціально-економічної розбудови території громади. Зараз жоден об’єкт який капітально ремонтується чи будується не здається в експлуатацію без проведення комплексу заходів з енергозбереження.