Співпраця з метою соціалізації

Дата: 10.10.2023 15:22

10.10.2023 року, з метою ефективного виконання повноважень під час підготовки осіб до звільнення з місць позбавлення та обмеження волі, відбулась робоча зустріч завідувача відділення соціальної роботи комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Березівської сільської ради Матковської Катерини з начальником Шосткинського районного сектору №1 філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області Оленою Омельченко.

Під час зустрічі були обговорені основні напрямки співробітництва при реалізації Порядку взаємодії установ виконання покарань, уповноважених органів з питань пробації та суб’єктів соціального патронажу під час підготовки до звільнення осіб, які відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк, затвердженого наказом Міністерства юстиції України, Міністерства соціальної політики України, Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства внутрішніх справ України від 03.04.2018 №947/5/467/609/208 «Про затвердження Порядку взаємодії установ виконання покарань, уповноважених органів з питань пробації та суб’єктів соціального патронажу під час підготовки до звільнення осіб, які відбувають покарання у виді обмеження або позбавлення волі на певний строк» в умовах воєнного стану.

Очільниця сектору органу пробації, звернула увагу на необхідність вирішення окремих питань, зокрема визначення місця проживання засуджених та осіб звільнених від відбування покарання, оскільки дана категорія дійсно потребує допомоги та безпосереднього втручання, з метою недопущення вчинення повторних правопорушень та соціалізації в суспільстві.