Інформація про підсумки роботи із зверненнями громадян за 2019 рік

І Н Ф О Р М А Ц І Я

про підсумки роботи із зверненнями громадян

за 2019 рік

Робота Березівської сільської ради  протягом 2019 року була спрямована на своєчасний та якісний розгляд звернень громадян в рамках Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109/2008 “Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”, з метою вирішення важливих проблем населення.

Забезпечується об’єктивний розгляд звернень громадян, задоволення законних їх вимог. На всі звернення були надані обґрунтовані повні відповіді. Заявник має право на ознайомлення з матеріалами справи.

Протягом звітного періоду  до сільської  ради  надійшло 765 звернень громадян,  що на  368 звернень більше, ніж за відповідний період минулого року.

Із загальної кількості звернень:

- 257 громадян звернулось на особистий прийом до сільського голови та в.о.старост;

- 508 надійшло письмових звернень.

Найчастіше порушувались земельні питання, надання матеріальної  допомоги на лікування,  по народженню дитини,  допомоги на поховання,  та питання благоустрою.

Всі звернення розглянуті в установлені строки з дотриманням  вимог Закону України «Про звернення громадян».

110 заявників одержали матеріальну допомогу на суму  285,8 тис. грн.

За результатами розгляду звернень:

- 593 громадянам питання були вирішені позитивно;

- 172 громадяни  отримали розснення згідно чинного законодавства.

Із загальної кількості звернень 139 надійшло від пільгової категорії населення (із зазначеної категорії задоволено 115 звернень), у т.ч. від військовослужбовців АТО – 53 звернення (42 - вирішено позитивно, на 11 надано роз’яснення).

Повторних звернень  від мешканців громади  з початку року не надходило. Протягом 2019 року матеріали  про роботу зі зверненнями громадян

систематично оприлюднювалась у  газеті «Глухівщина» та на офіційному веб-сайті сільської ради.

Рішенням виконавчого комітету затверджено графіки: прийому громадян керівництвом сільської ради, проведення виїзних днів прийому громадян, наявна «пряма» телефонна лінія зв’язку та опубліковано в  районній газеті «Глухівщина» .

В сільській раді забезпечено функціонування постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян на чолі з сільським головою із включенням до її складу представників відділів та управлінь громади з метою вирішення важливих проблем населення. За 2019 рік проведено 13 засідань постійно діючої комісії.

Постійно надається методична та практична допомога управлінням, відділам та в.о. старост з питань роботи зі зверненнями громадян, ведення журналу особистого прийому.

До сільської ради надійшло 22 запитів на публічну інформацію,  виконавцями були надані відповіді в терміни, визначені чинним законодавством.

Березівською сільською радою проводиться робота, спрямована на забезпечення кваліфікованого та всебічного розгляду порушених громадянами питань.

Завідувач сектору організаційно -

кадрової роботи

Березівської сільської ради                                             Наталія ДОВГОПОЛА