Сумська область, Шосткинський район

Ювілейний волейбольний жіночий турнір.

Дата: 30.03.2017 09:03
Кількість переглядів: 594

25 березня 2017 року в спортивній залі Шевченківського НВК відбувся 10-й ювілейний міжрайонний волейбольний турнір з нагоди Дня захисту прав жінок та миру. На святковому відкритті учасників змагань привітали староста села Олена Щебедько та в.о.диретора Шевченківського НВК Прокопенко Ганна.

У турнірі прийняли участь чотири команди: «Мічурінець» с.Шевченкове, «Авангард» селище Свеса, Ямпільського району, «Чапаєвець» с. Слоут та «Есмань» с.Некрасове. Змагання проходили по коловій системі.  Дуже цікаву та напружену гру показали всі команди, фортуна посміхалася то одній то іншій команді. За результатами змагань перемогу здобули господарі турніру, друге місце посіла команда «Авангард»  селище Свеса, третє місце у команди «Есмань» с.Некрасове.

Підсумки  змагань підбив вчитель фізичної культури Шевченківського НВК, тренер місцевої команди Ільченко Валерій, який нагородив кубком, грамотами, медалями та солодкими призами команди преможців та призерів змагань. Кращими гравцями турніру визнано Шкурко Тетяну («Мічурінець»), Новик Аліну(«Авангард»), Науменко Аліну («Есмань»), які були нагороджені грамотами та цінними подарунками. Організатори турніру висловлюють подяку спонсорам, які допомагали в організації та проведенні турніру.