Екс-директорці Слоутської школи призначили довічну президентську стипендію

Міністерство освіти і науки України призначило довічні державні стипендії видатним діячкам освіти, які досягли 70-річного віку. Про це йдеться в наказі №407 від 5 квітня 2024 року. Серед освітянок – Олена Миколаївна Куценко, колишня директорка ЗОШ І-ІІІ ступенів села Слоут Глухівського району. Вона очолювала освітній заклад з 1993 по 2001 рік.

14:17 17.04.2024

До уваги власників малих сільських домогосподарств

Благодійна організація «ВЕСТ СУППОРТ В УКРАЇНІ» виконує партнерську програму спільно з Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (далі - ФАО) (англ. Food and Agriculture Organization, FAO). Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) за фінансової підтримки уряду Німеччини розпочинає програму підтримки здоров'я сільськогосподарських тварин, яких утримують малі сільські домогосподарства.

10:13 17.04.2024

Як оформити замовлення на ліки через “Укрпошту”?

З 21 лютого за сприяння Міністерства охорони здоров’я України та Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України в Україні стартував проєкт “Укрпошта. Аптека”.  У рамках його втіліення мешканці на підконтрольних Україні територіях можуть замовити через “Укрпошту” ліки та медикаменти. Зокрема, лікарські засоби безрецептурної групи (майже 10 тис. найменувань), а також за програмою «Доступні ліки», яка наразі включає 515 торгових назв лікарських засобів та медобладнання. Лікарські засоби відпускатимуться з аптечного закладу компанії та доставлятимуться споживачам до найближчого відділення Укрпошти.

14:26 12.04.2024

Для жінок, які страждають від домашнього насильства розроблено мобільний додаток

Міністерство Внутрішніх справ України, Національна Поліція України  у партнерстві з UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення, в рамках «Партнерства Біарриц», ініційованого Оленою Зеленською, презентували мобільний застосунок для жінок, які постраждали від домашнього або гендерно зумовленого насильства, або перебувають у групі ризику.

10:16 12.04.2024

«Єдина ветеранська лінія»: консультації ветеранам та ветеранам з нагальних питань

Із 20 березня в Україні у тестовому режимі для надання якісних консультацій та підтримки ветеранської спільноти діє «Єдина ветеранська лінія». Вона безоплатною та працює щодня з 8 до 20 години.

14:56 08.04.2024

Гудбай шахрай

За минулу добу жертвами шахрайства стали четверо жителів області та втратили близько 287 000 гривень. За всіма фактами відкрито кримінальні провадження.

08:56 08.04.2024

Вищі військові навчальні заклади здійснюють підготовку громадян України для подальшого проходження військової служби в ДПСУ

Набір вступників на навчання до вищих військових навчальних закладів України, закладів вищої освіти, які здійснюють підготовку військових фахівців за державним замовленням Державної прикордонної служби України (далі - ВВНЗ) у 2024 році проводиться до:

08:58 03.04.2024

Річниця Визволення

Два роки тому, кінець березня - початок квітня відзначились для українців важливими перемогами: визволення наших території, які захопили військові РФ з початком повномасштабного вторгнення.

09:04 31.03.2024