Знову перші

У Березівській об’єднаній територіальній громаді розпочнуть роздільний збір сміття.

15:09 03.05.2017

«ДОРОЖНЯ КАРТА – 2017»

У Сумах пройшов регіональний форум «Дорожня карта» реформи децентралізації на 2017 рік. Березівську об’єднану територіальну громаду на заході представляв заступник голови громади Анатолій Тимощенко.

13:57 25.04.2017

МАЄМО «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Відповідно до Постанови КМУ «Про забезпечення доступності лікарських засобів» № 152 від 17.03.2017 р. стартувала урядова програма «Доступні ліки», що передбачає відшкодування державою вартості медикаментів. Ліки зі знижками або безкоштовно можуть отримати пацієнти із серцево-судинними захворюваннями, цукровим діабетом ІІ типу, бронхіальною астмою. Серед жителів Березівської об’єднаної громади таких немало: 1917 осіб мають серцево-судинні недуги, 118 страждають на діабет, а у 14 зареєстровано бронхіальну астму.

13:45 25.04.2017

Вишитий рушник – оберіг і окраса оселі

У клубі за інтересами «За покликом душі» при КЗ «Березівська територіальна публічна бібліотека» Березівскої сільської ради проведено народознавчу годину: «Вишитий рушник – естетична принада української оселі».

13:40 25.04.2017

«Писанку писали - Великдень стрічали»

У КЗ «Березівський центр культури і дозвілля» напередодні великодніх свят працівниками центру та бібліотеки для дітей був підготовлений захід «Писанку писали - Великдень стрічали».

13:37 25.04.2017

Акція «Дерево випускника 2017»

У середу 19 квітня 2017 року випускники Слоутського  НВК (четвертокласники та дев’ятикласники) на чолі з директором Андрієм Гриценком та разом з директором Інституту луб’яних культур Національної академії аграрних наук України Ігорем  Маринченком висадили яблуневу алею на території старого саду Слоутського НВК.

08:18 21.04.2017