Заходи безпеки на льоду

Запам'ятайте! Лід може підвести нас восени, взимку і навесні. Ці заходи дозволять вам знизити ризик від небезпеки на льоду.

10:19 07.03.2017

«Міс Весна»

Напередодні 8 березня, сонячного, теплого дня в актовій залі Березівського НВК було радісно та весело. Батьки, вчителі, учні  зібралися, щоб відзначити красу, талант, грацію, розум, чарівність юних красунь, учасниць конкурсу "Міс Весна" серед учнів початкової ланки.

09:59 07.03.2017

ЗМАГАННЯ З ВОЛЕЙБОЛУ

24 лютого в спортивному залі Березівського НВК пройшли змагання з волейболу серед юнаків в залік ХХVспортивних ігор школярів.У змаганнях взяли участь чотири команди:Березівський, Слоутський, Шевченківський та Первомайський НВК Березівської сільської ради.Турнір проходив по круговій системі і після емоційних баталій перше місце посіла команда юнаків Слоутського НВК,на другомі місці шевченківці, третьє місце виборола команда Первомайського НВК.

09:55 02.03.2017

МИКОЛА КЛОЧКО: ВСТАНОВЛЮЄМО РЕТЕЛЬНИЙ КОНТРОЛЬ ЗА РУХОМ ВЕЛИКОГАБАРИТНОГО ТРАНСПОРТУ

З 1 березня обмежено рух великогабаритного транспорту автошляхами області. Голова облдержадміністрації під час апаратної наради наголосив на необхідності ретельного контролю за дотриманням встановлених обмежень

14:52 01.03.2017