ЮНИХ ВОКАЛІСТІВ СУМЩИНИ ЗАПРОШУЮТЬ НА ФЕСТИВАЛЬ

Дата: 10.03.2017 08:45

ІІ Всеукраїнський учнівський фестиваль-конкурс виконавців творів українських композиторів відбудеться 25 – 26 березня у Ніжині

Проводиться захід за підтримки Комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності серед учнів та студентів мистецьких навчальних закладів. Його метою є популяризація та розвиток українського музичного мистецтва, виявлення талановитих, творчих і обдарованих музикантів, створення окремого українського музичного сегменту в європейському музичному мистецтві, сприяння талановитій молоді.

Головна вимога до учасників фестивалю – виконання творів лише українських композиторів і пісень українською мовою. Участь у конкурсі можуть брати також представники інших країн, але вимоги для них залишаються незмінними.

Реєстрація учасників проводиться до 15 березня 2017 року. Для реєстрації необхідно заповнити анкету учасника фестивалю, яку можна завантажити з сайту http://fest.org.ua) та надіслати її на електронну адресу musicfesti@ukr.netє

Учасники конкурсу, які займуть перші місця, матимуть змогу відвідувати майстер-класи від зірок української естради, які проводитимуться під час канікул.

Детальніше про  ІІ Всеукраїнський учнівський фестиваль-конкурс виконавців творів українських композиторів читайте за посиланням: http://fest.org.ua/index.html