15 волейбольний турнір пам'яті ветерана педагогічної праці Мальченка Г.Г.

Дата: 09.03.2017 10:01

4 березня в селі Шевченкове відбувся 15 волейбольний турнір пам'яті ветерана педагогічної праці Мальченка Г.Г, в якому прийняли участь 4 команди: «Мічурінець» с.Шевченкове, «Рассвет» с.Полошки, «Чапаєвець» с.Слоут, «Авангард» селище Свеса, Ямпільського району.

Змагання проходили по коловій системі. Після напружених ігор переможцем турніру стала команда «Мічурінець» с.Шевченкове. Друге місце зайняла команда «Рассвет» с.Полошки, яка випередила «Авангард» с.Свеса тільки за кращою різницею м'ячів. Тож третє місце посіла команда «Авангард» с.Свеса.

Після закінчення ігор всі команди зібралися за дружнім столом, де було проведено нагородження призерів та переможців, грамотами та медалями та кубком відділу освіти, молоді та спорту Березівської сільської ради. Цінними подарунками були нагороджені кращі гравці.