Юні спортсмени Березівської громади змагалися за кубок "Голландської аграрної компанії"

Дата: 02.06.2021 15:21

До Дня захисту дітей на футбольному полі Березівського НВК пройшов турнір з міні - футболу на Кубок ТОВ "Голландська аграрна компанія".

У змаганнях взяли участь юні футболісти всіх закладів освіти Березівської СТГ. Переможцями турніру стала команда Шевченківського НВК, срібло - у футболістів Обложківської філії, на третьому місці - Слоутський НВК. По закінченню змагань директор Голландської аграрної компанії Олександр Кириндась нагородив команди грамотами, футбольними м'ячами та солодощами, команда-переможець та призери змагань нагороджені кубком та медалями.