підвищення кваліфікації новообраних сільських, селищних, міських (міст районного значення) голів об’єднаних територіальних громад (ІІ етап)

Дата: 06.04.2017 10:47

5 квітня 2017 року Березівський сільський голова Надія Михайлівна Артеменко прийняла участь у заході щодо підвищенні кваліфікації новообраних сільських, селищних, міських (міст районного значення) голів об’єднаних територіальних громад (ІІ етап), організованому Сумською обласною радою.

Семінар відкрили перший заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Марченко Олександр Олексійович та директор Сумського центру післядипломної освіти Варуха Світлана Миколаївна.

У ході зустрічі було обговорено порядок створення та функціонування комунальних підприємств в об’єднаних територіальних громадах та формування статутного капіталу комунального підприємства. На розгляд присутніх було винесено питання можливості надання фінансової підтримки з місцевого бюджету об’єднаної територіальної громади.
            Особливу увагу було приділено організації процесу створення та забезпечення діяльності об’єднаних територіальних громад. Метою семінару було сформувати у новообраних сільських, селищних та міських голів спеціальні знання, необхідні уміння та навички, які дадуть змогу підвищити продуктивність праці і дозволять максимально якісно виконувати свої функціональні обов’язки задля забезпечення надійного захисту інтересів територіальних громад.
             Під час обговорення виникало чимало запитань, на які учасники отримали кваліфіковані відповіді.

Фото Управління державної реєстрації ГТУЮ у Сумській області.