ПІДПРИЄМЦІВ СУМЩИНИ ЗАПРОШУЮТЬ НА СТАЖУВАННЯ ДО НІМЕЧЧИНИ

Дата: 03.04.2017 08:41

12-13 квітня в Сумській області відбудуться Дні Програми «Fit for Partnership with Germany»

Проект «Fit for partnership with Germany» проводить навчання керівників підприємств та організацій закордоном з метою налагодження контактів, взаємовигідного співробітництва з підприємствами Німеччини. Стажування триває один місяць і сприяє виходу українських підприємств на міжнародні ринки, пошуку шляхів реструктуризації підприємств, підвищенню кваліфікації українських менеджерів через отримання ними нових компетенцій у сфері ведення бізнесу з німецькими та іншими іноземними партнерами, ведення переговорів з представниками інших країн.

У 2017 році українським підприємцям пропонується стажування за наступними напрямками: економічна кооперація без галузевої специфіки (мова – англійська); економічна кооперація з галузевою специфікою; економічна кооперація у сфері енергоефективності в промисловості (мова – англійська); економічна кооперація у секторі охорони здоров'я (мова – англійська); економічна кооперація в аграрному секторі (мова – російська).

Презентація Програми «Fit for Partnership with Germany» відбудеться в облдержадміністрації 12 квітня, а 13 квітня пройде конкурсний відбір претендентів на стажування у Німеччині.

Детальніше ознайомитися з інформацією можна за посиланням: