До відома мешканців Березівської сільської об'єднаної територіальної громади!

Дата: 30.03.2017 09:45

Картинки по запросу увага картинки

Виконком Березівської сільської ради працює над розробкою Стратегії розвитку громади. Це комплексний документ, план дій та заходів щодо першочергово стійкого і стабільного розвитку економіки Березівської ОТГ.

Стратегія розвитку Березівської сільської об'єднаної територіальної громади на період до 2025 року має реальну мету – поліпшення інвестиційного іміджу регіону, забезпечення сильної та стабільної економіки,  створення всіх умов для самореалізації кожного жителя.

Мета Стратегії – примножити економічний потенціал регіону, забезпечити комфорт, безпеку і гідний рівень життя громадян.

Для досягнення мети необхідно максимально ефективно реалізувати наступні напрямки:

зменшити економічний дисбаланс (за рахунок інноваційного розвитку громади, розвитку внутрішнього туризму);

розвивати сільську місцевість (за рахунок збільшення зайнятості сільського населення, розвитку інфраструктури села);

підвищити екологічну безпеку (за рахунок створення умов для поліпшення стану навколишнього середовища, поліпшення роботи з відходами, розвиток еко середовища і рекреаційних зон, енергоефективність і розвиток альтернативної енергетики);

розвивати людський капітал (зробити освіту доступною, підвищувати соціальну активність населення, розвивати територію).

Надання пропозицій та обговорення Проекту Стратегії триватиме до 01.05.2017 року включно.

З текстом Проекту Стратегії можна ознайомитись за посиланням: http://gromada.org.ua/gromada/berezivska/docs/16923/ або в розділі "Архів документів".

В обговоренні Проекту Стратегії можуть приймати участь особи, які мають право участі у місцевих виборах і проживають або працюють на відповідній території.

Прохання надсилати свої пропозиції та зауваження до Проекту Стратегії в довільній формі, будь-яким зручним для вас способом: за тел./факсом (05444) 3-13-23, на електронну адресу: bereza_otg@ukr.net, на web-сайт: http://berezivska.gromada.org.ua/ ( у розділі петиції)

За довідками звертатися до керуючої справами виконкому Березівської сільської ради Фесенко Г.С..(05444) 3-13-23.