До відома мешканців Березівської сільської об'єднаної територіальної громади!

Картинки по запросу увага картинки

Виконком Березівської сільської ради працює над розробкою Стратегії розвитку громади. Це комплексний документ, план дій та заходів щодо першочергово стійкого і стабільного розвитку економіки Березівської ОТГ.

Стратегія розвитку Березівської сільської об'єднаної територіальної громади на період до 2025 року має реальну мету – поліпшення інвестиційного іміджу регіону, забезпечення сильної та стабільної економіки,  створення всіх умов для самореалізації кожного жителя.

Мета Стратегії – примножити економічний потенціал регіону, забезпечити комфорт, безпеку і гідний рівень життя громадян.

Для досягнення мети необхідно максимально ефективно реалізувати наступні напрямки:

зменшити економічний дисбаланс (за рахунок інноваційного розвитку громади, розвитку внутрішнього туризму);

розвивати сільську місцевість (за рахунок збільшення зайнятості сільського населення, розвитку інфраструктури села);

підвищити екологічну безпеку (за рахунок створення умов для поліпшення стану навколишнього середовища, поліпшення роботи з відходами, розвиток еко середовища і рекреаційних зон, енергоефективність і розвиток альтернативної енергетики);

розвивати людський капітал (зробити освіту доступною, підвищувати соціальну активність населення, розвивати територію).

Надання пропозицій та обговорення Проекту Стратегії триватиме до 01.05.2017 року включно.

З текстом Проекту Стратегії можна ознайомитись за посиланням: http://gromada.org.ua/gromada/berezivska/docs/16923/ або в розділі "Архів документів".

В обговоренні Проекту Стратегії можуть приймати участь особи, які мають право участі у місцевих виборах і проживають або працюють на відповідній території.

Прохання надсилати свої пропозиції та зауваження до Проекту Стратегії в довільній формі, будь-яким зручним для вас способом: за тел./факсом (05444) 3-13-23, на електронну адресу: bereza_otg@ukr.net, на web-сайт: http://berezivska.gromada.org.ua/ ( у розділі петиції)

За довідками звертатися до керуючої справами виконкому Березівської сільської ради Фесенко Г.С..(05444) 3-13-23.