Дата: від до Скинути

20 тис. флаконів Ремдесивіру, який використовується для лікування хворих на коронавірусну інфекцію і закуплений за кошти державного бюджету, доставлено в регіони, 775 з них – на Сумщину

Ремдесивір (торговельна назва Veklury) дозволений МОЗ України для використання в лікуванні пацієнтів з коронавірусною хворобою (COVID-19) згідно з протоколом надання медичної допомоги.

13:06 25.01.2022

Нові творчі перемоги юних майстринь

Гурток "Творча майстерня" Березівського ЦДЮТ Березівської сільської ради, керівник Тетяна Покотило, перебуває у щоденній творчій діяльності. У гуртку вихованці спілкуються, радіють, досягають злетів , а найголовніше – вчаться мистецтву! Творча зацікавленість – основний фактор залучення дітей до занять.

16:22 21.01.2022

З 24 січня громадяни віком 60+ зможуть придбати ліки за програмою єПідтримка

Кабмін ухвалив постанову, яка розширює дію програми єПідтримка на лікарські засоби. Так, з 24 січня українці, старші 60 років, зможуть витратити 1000 грн, отримані у межах програми єПідтримка за вакцинацію від COVID-19, на придбання ліків в аптеках.

15:12 21.01.2022

ДО УВАГИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ – ЗАКІНЧУЄТЬСЯ ТЕРМІН ДІЇ ПЛАТІЖНИХ КАРТОК

Згідно із заявою АТ «Державний ощадний банк України» надається остання можливість (до 01 квітня 2022 року) використання платіжних карток внутрішньо переміщених осіб, термін дії яких закінчився під час карантину (до 31.03.2021 року) (https://cutt.ly/DYVT7S9).

17:19 19.01.2022

Роботи талановитих жителів Березівської громади представлені на виставці у Глухівському краєзнавчому музеї

Напередодні новорічно-різдвяних свят у краєзнавчому музеї відбулось відкриття виставки майстрів Березівської громади. На ній представлені роботи, створені в різних напрямках декоративно-ужиткового, образотворчого мистецтва, художнього фото. Яскрава, колоритна виставка «Простих людей громади руки золоті» продемонструвала таланти наших земляків і проходить у рамках реалізації національної програми безбар’єрності.

13:25 18.01.2022

Правила купання на Водохреща

Водохресна вода вважається цілющою і благодатною, тому цього дня традиційно проводяться обряди, пов’язані з водою. Люди освячують воду у церквах та занурюються в крижану ополонку на зимових водоймах.

11:40 17.01.2022

НАЗК ОПУБЛІКУВАЛО НОВІ РОЗ’ЯСНЕННЯ ДО КАМПАНІЇ ДЕКЛАРУВАННЯ 2022 РОКУ

Для того, щоби вам було максимально комфортно розпочати кампанію декларування 2022 року Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) підготувало оновлену редакцію роз’яснень, що охоплює понад 200 найпоширеніших питань.

11:13 14.01.2022