Сумська область, Шосткинський район

До уваги громадян! З 15 лютого встановлена заборона на вилов щуки

Дата: 10.02.2024 12:43
Кількість переглядів: 121

З 15 лютого по 31 березня 2024 року встановлена заборона на вилов щуки звичайної!

Щука звичайна - холоднокровний вид прісноводних хижаків та бажаний трофей рибалок-любителів. Незабаром у цієї риби починається період міграції та нерестова активність, яка розпочинається при температурі води від 3 до 50С.

Тож з метою максимального збереження, відновлення та примноження популяції щуки звичайної, відповідно до нових Правил любительського рибальства (додаток 3 частина II п.3) у всіх рибогосподарських водних об’єктах (їх частинах) встановлюється заборона на добування (вилов) щуки звичайної з 15 лютого до 31 березня 2024 року.