Яскраво, весело і креативно відгуляли День села у Шевченковому

Традиційно, в першу суботу серпня шевченківці відсвяткували одне із головних свят села – День села. На свято поспішали всі, збиралися родинами, приїздили односельці, які живуть за межами села, але душею завжди з нами.

16:49 10.08.2021

Гучно і весело відсвяткували День села в Іващенковому

Яскравою концертною програмою на новій сцені порадували місцеві артисти та учасники художньої самодіяльності Березнівського центру культури і дозвілля. Також нагородили переможців конкурсу на кращу садибу, ними стала родина Понирко. Молодь сколихнула вулиці рідного села, організувавши мотопробіг. Роботами майстрів та талановитих дітей присутні могли помилуватися на виставках декоративно-прикладного мистецтва. Досхочу розважалися маленькі мешканці Іващенкового: стрибали на батутах, малювали аквагрим, грали у лазертаг разом із клубом "Мужність" та ін. Працювали оригінальні фотозони, де охочі із задоволенням робили фото на пам'ять. Після урочистої частини свято продовжилось запальною дискотекою та феєрверком.

10:52 05.08.2021

День села у Горілому  відсвяткували креативно

День села у Горілому відсвяткували креативно

День села – одне з найулюбленіших свят жителів. В кожній місцині – свої традиції, обряди та звичаї. У Горілому день села вдався на славу і перетворився на справжній гастрономічно-пісенний фестиваль борщу.

12:27 28.07.2021

Захистимось від COVID-19

Шановні жителі Березівської громади! Розпочинається 5 етап вакцинації від коронавірусної хвороби.

14:03 20.07.2021

Привітали захисників правопорядку

Заступник голови Березівської громади Сергій Конозобко  взяв участь в урочистостях з нагоди Дня Національної поліції України, що відбулися у відділі поліції №1  у Глухові.

15:15 05.07.2021

У Слоуті яскраво відзначили День села

Напередодні загальнодержавного свята Дня Конституції України з гарним настроєм та позитивними емоціями слоутчани відсвяткували День села.

11:36 30.06.2021

Пролунали "Мелодії рідного краю"

Протягом двох днів яскравою палітрою танців, музики та пісень, народних звичаїв і традицій радували жителів Березівської територіальної громади артисти під час фестивалю аматорського мистецтва «Мелодії рідного краю».

09:09 23.06.2021