Привітання з Днем працівників соціальної сфери

Дата: 03.11.2023 09:41

Шановні працівники соціальної сфери Березівської громади прийміть щирі вітання з професійним святом!

Соціальна сфера - це не лише великий спектр різних установ, організацій та об’єднань.

Перш за все, це люди, які піклуються про найбільш вразливі категорії населення: осіб похилого віку, ветеранів, сиріт, безробітних і людей з інвалідністю. Збройна агресія росії, на жаль, лише збільшила число тих, кому необхідна допомога і підтримка. Сьогодні до цих категорій додалися люди, які вимушено покинули свої домівки - внутрішньо переміщені особи. Гостро постало питання соціального відновлення та соціальної адаптації захисників і захисниць.

Працівники соціальної сфери нашої громади попри усі виклики військового стану працюють злагоджено та швидко, аби кожен зміг отримати необхідну підтримку.

Щиро дякую усім працівникам соціальної галузі Березівської громади за добро, чуйність та милосердя, яке ви проявляєте під час виконання своєї роботи. Дякую ветеранам соціальної сфери за те, що частину тепла своєї душі ви віддали тим, хто цього потребував.

Нехай ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло і надалі служать людям.

Зичу усім міцного здоров'я, невичерпної життєвої енергії та довгоочікуваної Перемоги!

Голова Березівської громади Надія Артеменко