Чому треба найшвидше вакцинуватись літнім людям 60+?

COVID-19 може бути дуже небезпечним для людей, старших за 60 років, або з хронічними захворюваннями  - бронхіальна астма, діабет, гіпертонія, онкологічні захворювання тощо. Саме тому щепитися від COVID-19 — означає захистити своє життя!

11:25 01.02.2022

Жителі Березівської громади активно долучаються до отримання бустерної дози вакцини проти COVID-19

Станом на 27 січня 2022 року щеплено більше 55% дорослого населення громади. При цьому  на 100% вакциновані педагогічні працівники та представники сільської ради, на 96% медики та на 98% працівники комунальних закладів ТГ.

15:34 30.01.2022

Привітали чемпіонів

В Шевченківському СБК пройшло нагородження футбольної команди "Мічурінець", яка зайняла перше місце в чемпіонаті Глухівщини в 2021р.

11:53 30.01.2022

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно

1 лютого в Україні розпочинається кампанія зі щеплення дітей від поліомієліту. Її перший етап охопить дітей віком від 6 місяців до 6 років, які пропустили вакцинацію за Національним календарем, і триватиме три тижні. Таких заходів необхідно вжити через виявлення вірусу у 20 дітей на Рівненщині й Закарпатті восени 2021 року (тоді 1 дитина отримала параліч, а 19 були контактними і мали безсимптомний перебіг). Ще один випадок захворювання на поліомієліт зафіксований в Україні 24 січня 2022 року.

17:07 27.01.2022

СУМЩИНА У П’ЯТІРЦІ ОБЛАСТЕЙ, ДЕ ПРОВАКЦИНОВАНО ПОНАД 50% ЗАДЕКЛАРОВАНИХ ОСІБ

Як повідомила під час відеоселекторної наради з громадами заступник голови облдержадміністрації Олена БОЙКО, Сумська область увійшла у п’ятірку областей, де провакциновано понад 50% задекларованих осіб

16:34 27.01.2022