Надійна підтримка в тилу

Дата: 04.03.2024 15:06

У суботу, 2 березня, у Шевченківському СБК пройшла ярмарка та благодійний концерт " І знову починається весна".

Це перший в цьому році благодійний захід, який проводиться на підтримку ЗСУ. Патріотичні пісні, танці від аматорів сцени Шевченківського СБК не залишили байдужими глядачів. Роботи майстрині села Худан В., Панкової Л., Ганіної Ю. та Чалої Н. прикрасили виставку, якою можна було помилуватися. Присутні на заході мали змогу придбати на ярмарку необхідні товари, вироблені учасниками ЛОК "Сузір'я", також до ярмарку долучилися небайдужі жителі села. Всього від ярмарку виручили кошти в сумі 8300 грн., які підуть на підтримку нашому земляку, який знаходиться в ЗСУ та на придбання основи для маскувальних сіток. Дякуємо всім, хто долучився до нашого заходу, хто допомагає матеріально . Дякуємо землякам, які знаходяться за межами села але підтримують матеріально та допомагають необхідними матеріалами для ЗСУ. Окрема подяка приватному підприємцю Матковській Н. за придбання матеріалу для маскувальних сіток. Ось так разом, однією дружною родиною шевченківці допомагають ЗСУ.

За інформацією Шевченківського СБК