Дата: від до Скинути

У Березівській територіальній громаді дотримання карантинних обмежень - на суворому контролі

У середу, першого грудня, представники Березівської сільської ради спільно зі спеціалістами Шосткинського районного управління Держпродспоживслужби та працівниками поліції здійснили чергові перевірки закладів роздрібної торгівлі та інших суб’єктів господарювання різних форм власності на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами та доповненнями). Так мобільна група побувала у Землянці, Шевченковому та Обложках. Загалом було перевірено сім суб’єктів – магазинів змішаної торгівлі.

16:52 01.12.2021

Про правила поводження з вибухонебезпечними предметами

З метою попередження нещасних випадків серед населення в разі виявлення вибухонебезпечних предметів, Шосткинське районне управління Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій вкотре звертається до громадян з проханням дотримуватися правил безпечного поводження з вибухонебезпечними або невідомими предметами!

15:33 26.11.2021

Юні краєзнавці Березівської громади здобувають нові нагороди

Вихованці гуртків національно-патріотичного спрямування Березівського центру дитячої та юнацької творчості «Юні краєзнавці» Дар`я Прокопенко (керівник Володимир Манжос) та «З Україною в серці» Вероніка Пушкар (керівник Наталія Мешкова) стали переможцями І (територіального) етапу краєзнавчої конференції учнівської молоді «У світі краєзнавчих відкриттів» та захищатимуть громаду у ІІ (обласному) етапі краєзнавчої конференції.

14:47 19.11.2021

Березівську громаду з робочим візитом відвідав депутат Верховної Ради України

Народний депутат, голова Сумської обласної організації партії "Слуга народу" Михайло Ананченко разом із депутатом облради Олексієм Романьком та представниками Березівської сільської ради побували на об’єктах соціальної інфраструктури громади.

10:39 15.11.2021