Вітання до Дня місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2023 10:44

Шановні колеги, депутати і працівники Березівської сільської ради, ветерани місцевого самоврядування, члени виконавчого комітету!

Прийміть вітання з Днем місцевого самоврядування.

Наше з Вами головне завдання - працювати на благо громад і їх жителів. Це робота непроста і відповідальна, це щоденні виклики, це прийняття складних рішень. На жаль, ми живемо в складний час і сьогодні кожному доводиться не лише виконувати свої безпосередні обов’язки, а й допомагати військовим, пораненим, переселенцям, займатися волонтерством…

Дякую всім за самовідданість у роботі, професіоналізм та відповідальність. На жаль, повномасштабна війна змінила багато наших планів на розбудову громади, але настануть часи, коли ми зможемо працювати на повну потужність, щоб наша громада стала ще кращою та комфортнішою для життя.

Щиро бажаю всім міцного здоров’я, успіхів у щоденній праці, творчої наснаги у вирішенні непростих проблем сьогодення, невичерпної енергії, сімейного затишку. Миру та Перемоги усім нам!

Голова Березівської ТГ Надія АРТЕМЕНКО