Сумська область, Шосткинський район

Вітання для тих, хто допомагає іншим

Дата: 06.12.2023 15:38

Кожного року 5 грудня Україна та світ відзначають Міжнародний день волонтера.

Волонтери, це люди, які безоплатно , на ентузіазмі працюють скрізь, де потрібна їх допомога. Це не робота, а справжнє покликання. Особливо актуальним це свято є сьогодні, адже на плечах волонтерів лежить неабияка відповідальність і допомога під час війни.

В умовах воєнного часу поняття «волонтер» для України набуло надзвичайно важливого значення, адже це – тисячі людей, які забезпечують надійний тил нашій армії та підтримку вимушеним переселенцям.

З початку війни і до сьогодні, кожного дня до Шевченківського будинку культури поспішають жіночки, які стали волонтерами, щоб допомогти. Сітки, шкарпетки, окопні свічки, теплі ковдри, продукти харчування, матраци, матеріальна допомога... Всього і не перелічити.

Невеличку концертну програму, подяки та пам'ятні знаки отримали наші волонтери від працівників СБК . Діти із задоволенням співали, танцювали в такій домашній обстановці перед присутніми, адже і вони також долучаються до цієї справи. Разом із допомогою, наші дівчата ще гарно і співають, тому пісні у їхньому виконанні розчулили всіх присутніх, адже багато в кого з них рідні знаходяться на війні.

Дякуємо за те, що одного разу ви зважилися на цей крок, що ви не шкодуючи свого вільного часу допомагаєте наближати Перемогу в тилу. Дякуємо всім жителям, хто допомагає країні, за вашу працю, сміливість, здатність вчасно прийти на допомогу.