До уваги громадян!

НАГАДУЄМО, ЩО НА ПЕРІОД ВЕЛИКОДНІХ СВЯТ КОМЕНДАНТСЬКА ГОДИНА НА СУМЩИНІ ЗАЛИШАЄТЬСЯ НЕЗМІННОЮ: ТРИВАТИМЕ з 23.00 до 4.00

11:18 14.04.2023

Не нехтуйте безпекою під час Великодніх свят!

Правоохоронці просять вірян та священнослужителів не порушувати вимог, встановлених правовим режимом воєнного стану, який діє в Україні. Зокрема, йдеться про дотримання правил комендантської години, сигналів повітряної тривоги тощо. Водночас поліцейські готові забезпечити правопорядок у місцях проведення богослужінь.

11:49 13.04.2023

Зберігаючи традиції

Кожного року в Шевченківському НВК проходить акція "Алея від випускників". Цей рік не став винятком. Випускники 2023 року на шкільному подвір'ї висадили алею із вічнозелених туй.

11:15 13.04.2023

На підтримку наших захисників

7 квітня, в день Благовіщення, в Шевченківському СБК пройшов дитячий благодійний концерт та ярмарка " Ми за мир".

10:59 09.04.2023

Вчилися писанкарству

Громадський музей Пелагеї Литвинової-Бартош у Землянці зустрічав гостей. До нього завітали творчі та допитливі учні 6 класу Шевченківського НВК на майстер клас з писанкарства.

10:41 07.04.2023

Успіхи юних науковців

Підведено підсумки обласної науково-практичної конференції для слухачів Сумського територіального відділення МАН «Перший крок у науку». Свої дослідження в різних галузях цього року презентували 125 юних науковців.

10:48 05.04.2023

Вклонимося ЗАХИСНИКУ!

З великим сумом сповіщаємо: ще одне молоде життя забрала ця несправедлива клята війна...

09:53 03.04.2023

З квітня рецептурні препарати в аптеці можна бути отримати не лише за паперовим, а і за електронним рецептом.

Рецептурними є близько 60% зареєстрованих в Україні лікарських засобів, саме на них потрібен рецепт лікаря. Решту ліків, які не потребують обовʼязкового призначення лікарем, ви зможете, як і раніше, придбати в аптеці без спеціального рецепта.

10:26 31.03.2023