"Сузір'я талантів"

У середу, 7 червня,  в Березівській громаді вітали здібну, творчо обдаровану молодь, яка досягла найвищих результатів у інтелектуальних, творчих, спортивних конкурсах, олімпіадах, турнірах, фестивалях, виставках та інших змаганнях на місцевому, обласному та всеукраїнському рівнях.

17:15 08.06.2023

12 червня – Всесвітній день боротьби з дитячою працею

Всесвітній День боротьби з дитячою працею встановлений Міжнародною організацією праці, яка бореться з проявами експлуатації дітей на різних рівнях. Перші заходи присвячені цьому дню відбулись ще в 1997 році в Осло.

15:36 08.06.2023

ПОСТРАЖДАЛІ ВІД СЕКСУАЛЬНОГО НАСИЛЬСТВА ПІД ЧАС ВІЙНИ ТА ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА МОЖУТЬ ОТРИМАТИ БЕЗОПЛАТНУ ПРАВОВУ ДОПОМОГУ ВІД ДЕРЖАВИ

Система безоплатної правової допомоги (БПД) запускає інформаційну кампанію про допомогу постраждалим від насильства. Кампанія складатиметься з двох частин: підтримка у випадках сексуального насильства, пов’язаного зі збройною агресією росії проти України та допомога постраждалим від домашнього насильства

15:32 06.06.2023

Держава запустила програму єОздоровлення: гроші на відпочинок і оздоровлення дітей будуть надаватись батькам за принципом «гроші ходять за дитиною»

У Міжнародний день захисту дітей, 1 червня, запущено експериментальний проект для дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, – «Монетизація дитячого оздоровлення за принципом «гроші ходять за дитиною».

15:22 02.06.2023

Привітання з Міжнародним Днем захисту дітей

Щороку в перший день літа світ відзначає Міжнародний день захисту дітей – яскраве свято радості та надії. День, який покликаний нагадувати усім про те, що діти мають рости у любові та безпеці та в жодному разі не знати усіх тих жахіть війни, які зараз переживають маленькі українці. Це наш біль. Українські діти проживають своє дитинство в укриттях, тікають від вибухів по світу. Усе — заради безпеки. Але безпечно повинно бути вдома. Дитячі очі повинні сяяти безтурботністю та радістю. А обов’язок нас, як дорослих, – зберегти життя, та зробити так, щоб їх дитинство та майбутнє було щасливим та світлим.

10:20 01.06.2023

Наближаємо Перемогу разом

26 травня в Березівському центрі культури і дозвілля відбувся благодійний концерт на підтримку ЗСУ. Пісня, мелодія, все, що від душі та істинно рідне серцю українця, проймали до сліз усіх слухачів, об’єднуючи вірою, що ми особлива та сильна нація. Учасники та глядачі концерту мали можливість підтримати добровільними внесками наших воїнів. Кожна зібрана гривня буде використана на потреби наших захисників.

15:59 28.05.2023