Вокальні перемоги

Українським державним центром позашкільної освіти був проведений Всеукраїнський етно-фольк фестиваль серед учнівської молоді «Барвиста Україна». Участь у заході взяли вихованці мистецьких гуртків та творчих колективів із усіх куточків України.

14:14 16.08.2023

ЗАБОРОНА НА ВИЛОВ РАКІВ З 15 СЕРПНЯ ПО 30 ВЕРЕСНЯ 2023 (ВКЛЮЧНО)

З метою забезпечення охорони річкових раків під час їх природного відтворення, збільшення їх запасів з 15 серпня 2023 року по 30 вересня 2023 року (включно) розпочинається заборона на лов річкових раків на період їх другої линьки у водних об’єктах Сумської області.

17:24 11.08.2023

Як готують мобілізованих в ЗСУ: бойове злагодження.

ЗСУ готують особовий склад в умовах, максимально наближених до бойових. Про найскладніші елементи підготовки: бойове злагодження підрозділів та організацію взаємодії між ним в бою – дивіться у відео Збройних Сил України.

16:20 11.08.2023

Варто: Золоті руки

Український ветеранський фонд надаватиме фінансування бізнесу ветеранів, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України на конкурсній основі.

14:40 07.08.2023

ПРО НАДАННЯ СТАТУСУ ДИТИНИ, ЯКА  ПОСТРАЖДАЛА ВНАСЛІДОК ВОЄННИХ ДІЙ ТА ЗБРОЙНИХ КОНФЛІКТІВ

ПРО НАДАННЯ СТАТУСУ ДИТИНИ, ЯКА ПОСТРАЖДАЛА ВНАСЛІДОК ВОЄННИХ ДІЙ ТА ЗБРОЙНИХ КОНФЛІКТІВ

У зв’язку із збройною агресією Російської Федерації, що призвела до тимчасової окупації частини території України, а також територій де велись/ведуться бойові дії, внаслідок чого отримують поранення, гинуть та зазнають різних видів насильства діти, постановою Кабінету Міністрів України від 1 червня 2023 №547 внесені зміни до Порядку надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2017 року №268 «Про затвердження Порядку надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів».

16:42 04.08.2023