Допомога на передову

В день Святих апостолів Петра та Павла в Березі пройшов благодійний ярмарок та концерт на підтримку наших захисників.

16:30 13.07.2023

З 11 липня в Україні запроваджуються чергові обмеження щодо тютюнових виробів

Набувають чинності зміни до законодавства (норми Закону №1978), які забороняють рекламу електронних пристроїв для куріння та продаж е-сигарет і рідин до них з ароматичними та смаковими добавками.

14:31 09.07.2023

«Веселка творчості» посміхнулася дівчатам!

Вітаємо переможців обласного фестивалю юних майстрів вишивки «Веселка творчості» Науменко Єлизавету і Багуту Богдану, вихованців гуртка «Осоння» Березівського ЦДЮТ Березівської сільської ради .

11:07 05.07.2023

Юні майстри ландшафтного дизайну

Школярі Березівської громади вибороли першість на обласному фестивалі проєктів ландшафтного дизайну «Квіти моєї родини».

12:57 28.06.2023

ВОЛОДИМИР АРТЮХ: ДЯКУЮ ГРОМАДАМ СУМЩИНИ, КОТРІ ДОЛУЧАЮТЬСЯ ДО НАДАННЯ ДОПОМОГИ РЕГІОНАМ, ПОСТРАЖДАЛИМ ВІД ПІДРИВУ КАХОВСЬКОЇ ГЕС

Голова Сумської обласної адміністрації повідомив, що сільські, селищні та міські громади Сумської області продовжують самостійно, через ОВА та через громадські організації передавати необхідні речі та продукти на південь України

09:31 23.06.2023

Вклонімося ЗАХИСНИКУ!

Ненависна війна з росією продовжує забирати життя вірних синів та доньок України, в яких попереду мало б бути мирне та щасливе життя.

13:59 16.06.2023