ВІЙСЬКОВИЙ ПДФО: «ХІБА РЕВУТЬ ВОЛИ, ЯК ЯСЛА ПОВНІ?»

Податок на доходи військовослужбовців став майже такою самою гострою темою програм і дискусій у ЗМІ та соціальних мережах, як і розмір їхнього грошового забезпечення. Щоправда, питання цього податку перевело напрям дискусії з Центру на громади, — ті начебто не допомагають чи недостатньо допомагають ЗСУ.

10:12 05.09.2023

ЗСУ потрібні сміливі. Оновлюй дані у Територіальних центрах комплектування

В Україні триває інформкампанія Міністерства оборони України «Оновлюй дані у ТЦК». Її головна мета – актуалізувати дані щодо мобілізаційного потенціалу країни та посилити спроможності Збройних сил у відбитті російської агресії проти України.

15:05 04.09.2023

Від дітей на підтримку героїв-земляків

Ось і завершується літо, друге літо війни, літо болю, страждань, літо очікування Перемоги. В с.Шевченкове протягом літа діти не просто відвідували Будинок культури, а займалися тут в різних гуртках, відпочивали, проводили різноманітні заходи, радували односельців під час заходів.

17:20 29.08.2023

До Дня пам'яті захисників України

Сьогодні, 29 серпня, український народ відзначає День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

09:39 29.08.2023

Вокальні перемоги

Українським державним центром позашкільної освіти був проведений Всеукраїнський етно-фольк фестиваль серед учнівської молоді «Барвиста Україна». Участь у заході взяли вихованці мистецьких гуртків та творчих колективів із усіх куточків України.

14:14 16.08.2023