Успіхи юних науковців

Дата: 05.04.2023 10:48

Підведено підсумки обласної науково-практичної конференції для слухачів Сумського територіального відділення МАН «Перший крок у науку». Свої дослідження в різних галузях цього року презентували 125 юних науковців.

Березівський НВК гідно представила учениця 10 класу Молдаван Анна, яка отримала Дипломи І ступеня за проекти-дослідження відразу у двох секціях: охорони довкілля (науковий керівник – Грекова Олена Володимирівна) та зарубіжної літератури (науковий керівник – Данильченко Наталія Сергіївна)!

Успішною стала і діяльність учениці  11 класуСлоустькго НВК  Дарії Урсу, яка вміло презентувала своє дослідження в секції «Фольклористика» під керівництвом вчителя української мови та літератури Лихошапки Оксани Петрівни. І в результаті була нагороджена дипломом ІІ ступеня.

Вітаємо дівчат з черговими перемогами та бажаємо наукових здобутків у майбутньому!