Вчилися писанкарству

Дата: 07.04.2023 10:41

Громадський музей Пелагеї Литвинової-Бартош у Землянці зустрічав гостей. До нього завітали творчі та допитливі учні 6 класу Шевченківського НВК на майстер клас з писанкарства.

Діти з великим задоволенням вчилися розписувати писанки та слухали історії та легенди рідного краю, дбайливо збережені для них славетною етнографинею Пелагеєю Литвиновою-Бартош.

Запрошуємо і вас насолодитися магією писанкарства в нашому музеї, вибравши для себе один із унікальних узорів писанок зі збірника Пелагеї.